Cildi Gençleştiren Krem

Beetox krem arı zehrinden üretilmiş tamamen doğal cilt kremidir. İçerisinde azı zehrinin melittin maddesini bulunduran Beetox Krem ciltteki çeşitli sorunları çözebilmek adına üretilmiştir.

Yapılan bazı araştırmalarda arı zehrinin içindeki maddelerin insan sağlığına inanılmaz faydalar sağladığı ortaya çıkarılmıştır. Özellikle eski  yıllarda arı zehri romatizma, eklem ve cilt hastalıkları için doğal ilaç olarak kullanılmıştır. Arı zehrinin içindeki maddelerin kanser riskini azalttığı tespit edilmiştir. Arı zehri ile yapılan tedaviye apiterapi denir. 

ARI ZEHRİNİN FAYDALARI NELERDİR ?

Beeto Krem içerisindeki arı zehiri ile yapısı bozulmuş hücreleri hızla yenileme etkisine sahiptir. Mevsim geçişlerinde sıklıkla yaşanan saman ve nezle gibi hastalıklarda, iltihaplı eklem romatizmasında, kalp ve damar hastalıklarında, sinir hücrelerindeki deformasyon, cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılıyor.  Ve iltihaplı romatizma tedavisinde de kullanılır.

BEETOX’UN FAYDALARI NELERDİR ?

Beetox Krem içerisinde arı zehri olduğu için hücre yenileyici özelliği bulunmaktadır. Ve yaşlanma karşıtı olarak da olumlu sonuçlar verir. Arı zehri kremi yaşlanma etkilerini durdurur. Krem ciltteki mimik kırışıklıklarını ve derin izleri yok eder. Kullanan kişilerin cildinin ölü hücrelerden arındırılmasını ve hücrelerin yenilenmesini sağlar. Yüzde bulunan siyah noktaları ortadan kaldırır. Ciltte bulunan lekeleri temizleyerek cildi gençleştirir. Özellikle yüzde çeşitli sebeplerden dolayı ortaya çıkan sivilcelerin yok edilmesini sağlar. Ciltteki gözenekleri daraltır. Yüzde bulunan güneş yanıkları, yara lekeleri ve yara izlerinin görünümü azaltır. 

Cilt sağlığını iyileştirir ve cilde yeni bir görünüm kazandırır. Cildin nem dengesini sağlar. Ayrıca krem cildin kan akışını hızlandırır. Yaşlanma belirtilerinden olan cilt sarkması sorunların ortadan kaldırır. İlerlemekte olan yaşlarda ortaya çıkan hafif kırışıklıkları giderek büyük kırışıklıkların ortaya çıkmasını engeller. Krem içeriğinde bulunan melittin maddesi sayesinde kişilerin cildini gerginleştirerek kişilerin sıkı bir cilde kavuşmasını sağlar. Doğal botoks özelliğine sahip olan arı zehri kremi kişilerin botoks ihtiyaçlarının ortadan kalkmasını sağlar. Arı zehri kremi alın, göz ve dudak çevresinde kullanıldığında mükemmel bir etki yaratır.

Beetox Krem oldukça bait bir kullanıma sahiptir. Günde iki defa ince bir tabaka halinde uygulayıp yarım saat bekledikten sonra cilt temizlenmelidir.